Základní škola Třeboň Na Sadech 375

Na Sadech 375, 379 35 Třeboň

Telefon 384 722 392

Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / Učitelé 1. stupeň / Kučerová Alena / 2. A - 2024/ 2025 / Život třídy

Co čeká druháky v novém školním roce?

Ve druhé třídě nastaly v rozvrhu hodin oproti prvnímu ročníku určité změny. Jednou z nich je pondělní odpolední vyučování. Další novinkou je pro žáky nový vyučovací předmět - anglický jazyk. Protože počet žáků ve třídě přesahuje 20, výuka probíhá ve dvou skupinách. (Druhou skupinu AJ vyučuje paní učitelka Stanislava Panská.) Všem ostatním předmětům kromě pracovního vyučování vyučuje třídní učitelka Alena Kučerová. Na PV do třídy dochází  paní učitelka Irena Vrátná z 2.B. Všechny děti se ale nejvíc těší na plavecký výcvik, který bude tradičně probíhat v bazénu v třeboňských lázních Aurora v podzimních měsících.